agencja ubezpieczeniowa Pogórze, poszukuję!

agencja ubezpieczeniowa Pogórze, poszukuję!

Zastanawiam się nad ubezpieczeniem zdrowotnym z Gdyni. Jest agencja, która ma ofertę, niemniej jednak nie wiem czy pożądane byłoby się nią interesować? Nigdy nie miałem dodatkowego ubezpieczenia, zatem nie za bardzo się na tym znam.

Piotr_21

Posty: 1

 
Składki za ubezpieczenia są zależne od tego, czego oczekujemy. Dotyczy to samochodów, domów, firmy czy zdrowia. Wszystko można indywidualnie dopasować pod siebie.

Black_Riot

Posty: 6

 
My mamy ubezpieczenie turystyczne z Gdyni od jednej z agencji. Jeżeli tylko gdzieś jedziemy to od razu bierzemy ubezpieczenie. Po co ryzykować? Znajomi nie mieli ubezpieczenia i dostali rachunek za szpital na kilka tysięcy euro. Ubezpieczenie jest naprawdę bardzo tanie, zatem żadne kombinacje nie mają tutaj większego sensu.

090913123

Posty: 4

 
Pożądane byłoby przejrzeć oferty na ubezpieczenia pojazdów w Gdyni, albowiem wówczas zorientujemy się, co i jak wygląda? Wymagania mamy niezwykle inne, albowiem jedni biorą jedynie OC, a inni też chcą AC. Są tacy, którzy biorą pełne pakiety z szybami, oponami i innymi cudami. Każdy bez problemów może coś dla siebie dopasować.

Bączeak

Posty: 5

 
Najlepsze ubezpieczenie mieszkania w Gdyni jest tutaj https://tusiewicz.com.pl/ubezpieczenia-majatkowe/. Zawsze korzystamy z całą rodziną z ich oferty i jesteśmy naprawdę zadowoleni.

Aniusiaaa1

Posty: 3

 
Z tego, co wiem to w naszej firmie mamy grupowe ubezpieczenie zdrowotne z Gdyni. Pomaga nam jakąś agencja ubezpieczeniowa, lecz muszę się dowiedzieć jak to wszystko wygląda?

agdb1301

Posty: 7