sosna green twist, polecicie sklep?

sosna green twist, polecicie sklep?

Nie wiem czy kupować dużego świerka czy może jednak zamówić świerka sadzonki? Od małej sadzonki da się to wyhodować, jeśli się nie ma zbyt dużego doświadczenia? Dajcie mi znać jak to u Was wyglądało w ogrodzie.

jajosz12

Posty: 2

 
Według mnie najpiękniejsza jest sosna wiethorst i wszystkim taką sadzonkę polecam. Stworzenie warunków dla tej sosny nie jest wcale ciężkie, wobec tego każdy na spokojnie sobie z tym poradzi. Wystarczy czytać dokładnie opisy.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Długo szukałem świerkowych sadzonek, ale wreszcie natrafiłem na jakiś sklep internetowy. Nie pamiętam dokładnie jego nazwy, ale dokładnie wszystko sprawdzę. Propozycja była faktycznie niezwykle duża i dobrze opisana.

aminotos

Posty: 7

 
Iglaste potrzebują bardziej kwaśnej ziemi, dlatego jeżeli ktoś nie ma takiej to trzeba będzie zamówić ziemię w sklepie ogrodniczym. Na pewno przydadzą się różne rodzaju nawozy tak żeby rośliny nie zrobiły się brązowe i niezmiernie okropne.

TomekK

Posty: 3

 
Roślin jest naprawdę ogromna ilość. Im lepiej jest zaopatrzony sklep ogrodniczy tym lepiej, albowiem można tam zaopatrzyć się we wszystko, co jest konieczne do ogrodu. Nie chodzi tylko o rośliny, ale również o różnego rodzaju akcesoria.

CHatka-eKo

Posty: 3

 
Od lat robię zakupy w sklepie ogrodniczym online, bo zawsze można tam trafić na oferty, które są korzystne pod względem ceny i można dzięki temu zaoszczędzić. Poza tym można trafić na różne nowości ogrodnicze.

Lupusx

Posty: 4

 
Kopiowaliśmy do ogrodu jodłę sadzonki i jesteśmy zadowoleni. Z tego, co pamiętam to była to jodła górska, ale muszę jeszcze sprawdzić dokładnie odmianę, jaką posiadam.

TomekK

Posty: 5

 
Polecam sosnę cesarini blue, która nadaje ogrodowi super wyglądu. Niebieska sosna od razu wyróżnia się na tle innych roślin, jakie mam w swoim ogrodzie.

djramu

Posty: 5

 
Mam pospolitego jałowca sadzonki ze sklepu https://www.podlewane.pl/pl/p/Jalowiec-pospolity-Goldschatz-P14/7357 i jestem bardzo zadowolony. Sprawdźcie sobie oferty.

pawel253

Posty: 4

 
Na początku zanim cokolwiek zaczniemy kupować to trzeba będzie zrobić sobie plan. Pamiętajmy, że iglaki mają inne wymagania i liściaste mają inne. Połączenie jednego i drugiego nie zawsze jest możliwe. Chcemy żeby ogród był piękny? W takim razie trzeba znaleźć czas na dopasowanie wszystkich roślin.

12erBis

Posty: 9