Program do rozliczania delegacji, co to takiego?

Program do rozliczania delegacji, co to takiego?

Cześć.

Na co zwracać wyjątkową spostrzeżenie, kupując program do tworzenia harmonogramów prac?

dabuchus56

Posty: 15

 
Dużym udogodnieniem w wielkich firmach jest program do planowania czasu pracy. Dzięki jego pomocy możesz sobie tak przygotować harmonogram, aby każdy z pracowników był zadowolony. Program bierze pod uwagę wszystkie podane przez ciebie kluczowe dane.

szulmar

Posty: 17

 
Jestem wielkim zwolennikiem wprowadzania udogodnień w pracy biurowej. Spore wrażenie zrobił na mnie również program do ewidencji urlopów. Imponują mi jego możliwości i to, iż można go przez cały czas rozbudowywać, dodając kolejne funkcje.

Lesny

Posty: 13

 
Sprawdzony system do ewidencji czasu pracy to ten produkcji http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php.

Robią oni naprawdę wyborne programy.

MBsmoke

Posty: 15

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie warto od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też wymaga osoby, która będzie nim zarządzała.

albit

Posty: 18

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to świetne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

gregcie@

Posty: 14

 
Z tego co mi wiadomo, to elektroniczny system urlopowy pozwala na prowadzenie dokładnych statystyk i analiz urlopów branych przez wszystkich pracowników.

artoor

Posty: 16

 
Jako kierownik z kilkuletnim stażem mogę potwierdzić to, że program do planowania czasu pracy znacznie ułatwia pracę, a w dodatku usprawnia funkcjonowanie firmy.

czasna23

Posty: 21

 
Pamiętam, które kłopoty były w naszym zakładzie w okresie wakacyjnym. Nagle wszyscy chcieli brać urlop w jednym terminie. Usprawnił to znacznie program do planowania urlopów. Nie ma już choćby kłótni.

MociMOC

Posty: 35