podsłuch w telefonie, polecicie ?

podsłuch w telefonie, polecicie ?

Czytałem o oprogramowaniu Spyphone. Może to jest całkiem dobre rozwiązanie? Taki podsłuch byłby perfekcyjny do telefonu dziecka. Podobno ma sporo szanse niż tylko nagrywanie rozmów?

Bialy_Wilk

Posty: 8

 
Z własnego doświadczenie polecam znakomite rozwiązanie w ramach podsłuchu do telefonu https://spyphonesoft.pl/. To w szczególności fajna rzecz, jak chcesz mieć pewność jako rodzic. Można wykupić licencję na konkretną liczbę dni. Polecam. Korzystam i jestem zadowolona.

Yuri20

Posty: 13

 
Właśnie dokładnie jest tego za dużo i trudno się zdecydować na coś konkretnego. Nie mam pojęcia, na co zwracać uwagę, wybierając podsłuch do telefonu, a chciałbym wykupić takie oprogramowanie.

codePerformance

Posty: 12

 
Dokładnie tak też zrobię. Na początek zdecyduję się na optymalnie funkcjonalny Spyphone. Później zobaczę, z czego korzystam, a z czego nie i wybiorę. Dzięki za pomoc.

nanana

Posty: 8

 
Dokładnie tak jest. Jeśli chodzi o spyphone, to możesz wybrać sobie okres licencji. Trzeba poczytać dokładnie. Mnie zależało na chwilowym podsłuchu. Korzystałem przez kilka tygodni. Na dłuższą metę, pewnie oferują coś w dobrej cenie. Tak czy inaczej, to wyborne rozwiązanie, a co znaczące w pełni dyskretne :D

zob-nowe34

Posty: 9

 
Mnie odpowiada. Chyba zdecyduję się na taką możliwość, albowiem nie mam innego wyjścia. Pytanie teraz, ile mnie będzie takie oprogramowanie kosztowało. Może są jakieś opcje, jeśli chodzi o podsłuch na telefon, że na przykład jakiś pakiet testowy. Jak coś, to piszcie, dajcie znać.

serduchosz

Posty: 10

 
To super. Właśnie czegoś takiego poszukiwałem. Nawet nie miałem pojęcia, iż coś takiego można nabyć. Mam nadzieję, iż nie będę miał kłopotów z zainstalowaniem podsłuchu w telefonie i z jego późniejszym użytkowaniem. Jak coś, to odezwę się do znawców ;) na forum. Dzięki za pomoc. Pozdrawiam serdecznie.

Wygodniś22

Posty: 18