anonse towarzyskie, gdzie warto ?

anonse towarzyskie, gdzie warto ?

Zastanawiam się czy poprzez anonse towarzyskie można spotkać tylko kobiety czy również mężczyzn? Są może też pary? Nigdy nie korzystałem z takich ogłoszeń i nic o tym nie wiem.

cinto

Posty: 2

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, jakie widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, ale na razie na pewno nie ma na to szans.

miko_poz

Posty: 3

 
Korzystam od dawna z ogłoszeń towarzyskich ze strony https://samka.pl i jestem bardzo zadowolony. Dla mnie to najlepsze ogłoszenia w całym internecie.

mirekp2005

Posty: 3

 
Do wyboru są miliny użytkowników z całego kraju. Właśnie, dlatego wśród tych super ogłoszeń towarzyskich zawsze można odszukać kogoś, kto będzie w stanie spełnić wszystkie nasze oczekiwania. W wielu przypadkach sam korzystam, częstokroć polecam innym. Dla mnie to super rozwiązanie na miłe spędzenie wolnego czasu.

Szczery666

Posty: 22

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, które są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy naprawdę mi się podoba. Sprawdzacie apteczność zdjęć, a wybierzecie kogoś realnego.

Klara323

Posty: 7

 
Każdy ma do tego inne podeście. U mnie jakoś się taka forma spotkań nie przyjęła. Nie mam na to czasu i chęci. Wiem, iż paru znajomych z tego korzysta. Dotyczy to nie tylko mężczyzn, niemniej jednak również kobiet. U mnie już wiek troszkę zaawansowany, wobec tego jestem nieprzygotowany na korzystanie z Internetu.

CHatka-eKo

Posty: 4

 
Według mnie nie jest sprawiedliwie, bo panowie mają w tym przypadku łatwiej. Ogłoszeń z kobietami jest mnóstwo, ale z mężczyznami nie. Moja znajoma nie jest zadowolona i często na to narzeka. Dobrze, że ja akurat jestem mężczyzną i takich problemów jak ona nie mam. Dla mnie ofert jest dużo i super.

StaryChemik

Posty: 5

 
Nie ma jakoś odwagi żeby zadzwonić do pięknych kobiet, które widziałem w ogłoszeniu towarzyskim. Może kiedyś się zdecyduje, natomiast na razie na pewno nie ma na to szans.

Grabow12

Posty: 4

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, iż sam nie wiem, jaką z nich ma wybrać. Cieszę się, iż jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeżeli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Bienkus

Posty: 7