Hosting, czy warto inwestować ?

Hosting, czy warto inwestować ?

Cześć. Moja strona internetowa stoi na darmowym hostingu, który często zawodzi, bo mój serwis nie jest dostępny.

Możecie mi zaproponować jakieś płatne rozwiązanie, które spełni moje oczekiwania?

irecki67

Posty: 18

 
Hej.

Doszedłem ostatnio do wniosku, iż hosting to nie jest sprawa, na której należałoby oszczędzać. Przechowywałem na serwerze FTP bardzo ważne pliki, jakie mój usługodawca utracił, bowiem… nie robił kopii zapasowej danych!

Miluśkooo2

Posty: 15

 
Cześć.

Chciałem napisać krótko o swoich doświadczeniach, które nabyłem wybierając hosting. Przede wszystkim weźcie pod uwagę, które oprogramowanie służyło wam do zarządzania zasobami w poprzednim hostingu, albowiem w przeciwnym przypadku może Wam być trudno się przyzwyczajać.

qwed

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Mogę podzielić się swoimi doświadczeniami, jeżeli chodzi o hosting. Najpierw wybrałem go w znanej i popularnej firmie płacąc całkiem sporo, ale po dwóch latach przeniosłem się do mniej znanego usługodawcy, co okazało się strzałem w dziesiątkę.

Nie kierujcie się renomą, a ofertą hostingodawców!

jajosz12

Posty: 21

 
Cześć.

Hosting to usługa, jakiej potrzebują wszyscy właściciele stron internetowych. Osobiście wybierałem go dostosowując liczba transferu do zainteresowania moją witryną, które w pewnych momentach było ponadprzeciętne. Olbrzymia liczba miesięcznego transferu pomogła mi, aby strona była nieprzerwalnie dostępna.

yetisize

Posty: 22

 
Witam serdecznie.

Hosting www i jego wybór rodzi dużo wątpliwości, jakie związane są z troską właścicieli stron o ich dostępność i bezawaryjność. Niedawno dowiedziałem się, iż hosting ceni się między innymi za uptime, a zarówno odnalazłem kilka stron, na jakich można go śledzić w odniesieniu do usług mnóstwo firm.

waldek3551

Posty: 18

 
Witam.

Moje problemy, które stanowił do tej pory hosting www rozwiązały się dopiero wówczas, gdy trafiłem na usługi http://ecohost.pl. Rozwiali oni moje wątpliwości, odpowiedzieli na wszystkie pytania oraz nieco zmodyfikowali ofertę, dzięki czemu stała się ona dla mnie bardzo opłacalna.

Polecam z całą pewnością!

ooops65

Posty: 25

 
Cześć.

W momencie, gdy zainteresował mnie tani hosting otworzyły się przede mną drzwi do dziesiątek firm, w których mogłem wybrać zakup konta hostingowego. Ostatecznie przeanalizowałem opinie, uptime i bezpieczeństwo, co skłoniło mnie do najlepszego wyboru.

BakTer45

Posty: 14

 
Witam serdecznie.

Tani hosting to coś, czego poszukiwałem od kilku tygodni. Miałem do czynienia z kilkoma firmami, w których skorzystałem nawet z okresu testowego, jednak cały czas mi coś nie pasowało. Okazało się, że w moim wypadku kluczem do sukcesu jest wygodny panel administracyjny.

Bezi22

Posty: 22

 
Hej. W sumie wszystkich klientów o ograniczonym budżecie interesuje tani hosting, co niedawno zauważyłem.

Wiele firm doszło do wniosku, że może im go zaoferować i przez to powstała korzystna dla nas konkurencja. Jestem naprawdę zadowolony, bo moje 5 stron działa na zaledwie jednym hostingu za 50 złotych!

Adam74022

Posty: 16