Tania apteka w Bytomiu

Tania apteka w Bytomiu

Witajcie poszukuje dobrej apteki w Bytomiu, jaką polecacie?

Kitas

Posty: 7

 
Mi to żal starszych osób, czy w ogóle chorujących. Na leki wydaje się bardzo dużo. Inna sprawa, że też lekarze są temu winni w dużej mierze. Dla nich to najłatwiej jest pacjentowi tabletki przepisać. A w wielu wypadkach wystarczy zmiana trybu życia, zmiana diety, jakiś sport i leki są w ogóle nie potrzebne.

Anjinsaan

Posty: 20

 
Osobiście chodzę do Aptek Zdrowit - w przypadku Bytomia do tej na ulicy Jainty 20. Wszystko w porządku, cenowo naprawdę dobrze, do tego zawsze jak mam jakieś pytania, to miła farmaceutka wszystko wytłumaczy, nie mogę narzekać.

dariuszzz

Posty: 6

 
Jeśli chodzi o Bobrek to nie najlepiej jest w okolicy z tanimi aptekami. Ja specjalnie jeżdżę do centrum, tam już prędzej można gdzieś wykupić receptę za rozsądne pieniądze.

3czex

Posty: 4

 
W Bytomiu niedaleko parku miejskiego była swego czasu dość niedroga apteka. Ale z tego co widzę to chyba ją zamknęli. Na tę chwilę to sama bym miała problem, żeby taką najtańszą w okolicy wskazać.

usek

Posty: 17

 
Dużo zależy od lekarza tak prawdę mówiąc. Może zapisać równie dobrze tańszy lek, jakiś substytut o tym samym składzie, tylko musi się mu chcieć. Inna rzecz, że oni często przepisują te leki, za których promocję dostają po prostu kasę. Taka prawda.

TomekK

Posty: 16

 
Z aptekami to jak z marketami, dobrze jest sprawdzać sobie aktualne promocje, bo robią ich dużo. Niedawno kupowałam witaminę C za jakieś grosze, bo akurat mieli całą akcję rabatową w aptece na Wrocławskiej.

gruszunia

Posty: 10

 
Niedawno w miarę tanio receptę wykupiłam w aptece przy dworcu, ale jak się ona nazywała...też chciałabym wiedzieć. Byłam tam pierwszy raz w życiu.

ewu1u01

Posty: 12

 
Najbardziej to mnie denerwuje w aptekach to, że często nie mają tych leków co mi akurat lekarz przepisał. I każą człowiekowi czekać na zamówienie. A ja nie mam za bardzo ani czasu, ani ochoty na takie czekanie...

BakTer45

Posty: 14

 
U nas na Szombierkach to teraz bardzo dużo aptek powstało. Po prostu mamy społeczeństwo lekomanów i coraz więcej jest reportaży na ten temat. Ja w sumie wcale nie jestem lepsza, bo chętnie biorę różnorakie suplementy, choćby magnez. A jak tylko głowa zaboli to z miejsca biorę sobie pastylkę. Takie czasy.

ciopix

Posty: 13